Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNĄ PODRÓŻ, czyli zakończenie roku szkolnego 2021/2022 

Szukajcie prawdy jasnego płomienia!
Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg…
                                                       Adam Asnyk

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole rozpoczęliśmy od wręczenia nagród, wyróżnień i gratulacji w klasach 1-3. Pani Dyrektor Aleksandra Stark przywitała wszystkich zgromadzonych i dokonała podsumowania roku szkolnego. Dziękując wszystkim za pracę w roku szkolnym 2021/2022. Podczas podsumowania roku szkolnego poznaliśmy wyniki w nauce uczniów z poszczególnych klas. Otrzymali oni nagrody książkowe, dyplomy oraz odznaki Uczeń na medal. Natomiast rodzice wyróżnionych dzieci zostali nagrodzeni listem gratulacyjnym.  

Druga część uroczystości rozpoczęła się Mszą Świętą pod przewodnictwem naszego proboszcza ks. Tadeusza Olszewskiego. Po uroczystej Mszy Świętej uczniowie klas 4-7 wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz nagrody im. Jana Pawła II oraz Nagrody Dyrektora. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali z rąk pani Dyrektor i pani Wicedyrektor  listy gratulacyjne.

Wśród  zaproszonych gości była również niezastąpiona pani sołtys Jolanta Dyszer, opiekunka świetlicy w Borowym Lesie pani Barbara Szajna oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Aneta Tomeczkowska. 

Na zakończenie w szczególny sposób pani Dyrektor podziękowała nauczycielce pani Barbarze Salamon, która po wielu latach pracy w naszej szkole odchodzi na emeryturę. Podziękowań i wzruszeń nie było końca.  

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, ale mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominać minione miesiące. 

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji, a tym którzy ukończyli naukę w naszej szkole sukcesów w dalszej edukacji. 

Agnieszka Błaszkowska

Skip to content