Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

VII Międzyszkolny Przegląd Piosenki w Języku Angielskim

Uczennica klasy 5a, Aleksandra Rompa wzięła udział we wtorek, 19 października w VII Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki w Języku Angielskim w Mojuszu pod patronatem Wójta Gminy Sierakowice. Wzięło w nim udział 42 uczestników z 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Sierakowice.

Tematem tegorocznego konkursu były piosenki z ostatniego 20-lecia. Uczniowie zmagali się ze sobą w 6 kategoriach: soliści z klas 0-2, zespoły z klas 0-2, soliści z klas 3-5, zespoły z klas 3-5, soliści z klas 6-8 oraz zespoły z klas 6-8. Ocenie podlegały poprawność muzyczna i językowa, interpretacja utworu oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Rywalizacja była zacięta, współuczestnicy bardzo utalentowani, ale nasza Ola swoim pięknym głosem wyśpiewała II miejsce w swojej kategorii. Aleksandra otrzymała wspaniały upominek oraz dyplom.

Organizatorzy konkursu, jak co roku, dostarczyli nam sporo pozytywnych emocji i wrażeń oraz przygotowali słodki poczęstunek. Dziękujemy Oli za poświęcenie swojego czasu, godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Gilmajster – Szymikowska

Skip to content