Maria Wolska – Rychert “Nauczycielem Przedszkola Roku”

Maria Wolska – Rychert
Laureatką konkursu zorganizowanego pod patronatem
Dziennika Bałtyckiego w kategorii “Nauczyciel Przedszkola Roku”

Gazeta regionalna zorganizowała plebiscyt Dziennika Bałtyckiego pt. “Nauczyciel Przedszkola Roku”. Kandydatura p. Marii Wolskiej Rychert została zgłoszona przez rodziców dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół w Gowidlinie. Konkurs zakładał oddawanie głosów sms-owych na wybraną nauczycielkę przedszkola. Głosowanie na nauczycielki rozpoczęło się w piątek, 7 kwietnia i trwało do piątku, 12 maja.
Nasza koleżanka zajęła w tym konkursie III zaszczytne miejsce. Dnia 04.06.2017r. w budynku Olivia Business Centre w Gdańsku laureaci w kategorii “Nauczyciel Przedszkola Roku” odebrali z rąk redaktora naczelnego Mariusza Szmidki oraz prezesa gdańskiego oddziału Polska Press Grupy Wiktora Pilarczyka pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody. Jesteśmy dumni z naszej jakże skromnej a zarazem utalentowanej koleżanki. Cieszymy się wspólnie z takiego wyróżnienia i naszej Marii życzymy kolejnych sukcesów.

Agnieszka Błaszkowska, Natalia Stefanowska – Koszałka, Natalia Mejna