Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Pożegnanie Absolwentów

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać i codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne przygody.

Absolwenci naszej szkoły w czasie uroczystego apelu w obecności rodziców, nauczycieli, swoich koleżanek i kolegów oraz zebranych gości odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe oraz liczne konkursy. Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając film podsumowujący ich ośmioletni pobyt w naszej szkole. Przywołali miłe wspomnienia, podziękowali pedagogom za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie.

Na koniec wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Życzymy naszym uczniom sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej. Pożegnaliśmy się i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.

Maria Kostuch

Skip to content