Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończył się rok szkolny, który był najbardziej nietypowym w dziejach edukacji. Ograniczenia, które nałożono na szkoły, zmusiły wszystkich do większego wysiłku niż zwykle. Zadania, które postawiono przed szkołą były wyzwaniem nie tylko dla społeczności szkolnej, czyli uczniów i nauczycieli, ale również rodziców, którzy musieli podołać swojej pracy zawodowej oraz pomocy dzieciom. Stawianie czoła tym wyzwaniom było trudne dla wszystkich. Jednak wspólne zaangażowanie, systematyczność, wysiłek i chęć zdobycia wiedzy, przyniosły wymierny wynik w postaci wysokich wyników w nauce i promocji uczniów do kolejnej klasy. Gratulujemy uczniom sukcesów w nauce, a rodzicom dziękujemy za ogromne wsparcie działań szkoły. Udowodniliście Państwo, że mimo trudności, jakie nas ograniczały, uczniowie, przy Waszym wsparciu i motywacji, potrafili z sukcesem zakończyć ten rok szkolny. To rodzice właśnie są bohaterami ostatnich miesięcy edukacji – za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Swoją edukację w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II zakończyło 35 uczniów klas ósmych. Mimo reżimu sanitarnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród i świadectw absolwentom. Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, otrzymała uczennica kl. 8 a Marta Mielewczyk. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymały: Marta Mielewczyk z kl. 8 a oraz Dobrosława Rompa z kl. 8 b.

Gratulujemy wszystkim ósmoklasistom ukończenia szkoły, doceniamy Waszą pracę przez te osiem lat, a szczególnie tę w czasie zdalnego nauczania. Doceniamy Wasze zaangażowanie i tym bardziej gratulujemy bardzo wysokich wyników w nauce.

Swoje dyplomy i świadectwa odebrały pozostałe klasy. Odbyły się spotkania z wychowawcami, w czasie których rozdane zostały nagrody oraz świadectwa.

Wszystkim dzieciom i uczniom życzymy dobrego wypoczynku z dala od ekranu komputera, wytchnienia od szkoły oraz bezpiecznych wakacji, abyśmy się spotkali 1 września 2020r. w szkole. Do zobaczenia!

Z życzliwością
Dyrekcja i Nauczyciele
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Skip to content