Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Konkurs języka angielskiego

Dnia 31.01.2020r. w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego, w którym wzięło udział 12 uczniów klas 4-8. Laureaci konkursu będą reprezentować naszą szkołę w VIII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Mojuszu, który odbędzie się 21 lutego. 

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych. Motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. Stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia stopnia opanowania struktur leksykalno-gramatycznych w rywalizacji z uczniami innych klas. Rozwijanie uzdolnień uczniów oraz podniesienie samooceny uczniów. 

Laureaci:
kl. 4 – Amelia Jędryczka
kl. 5 – Cezary Dawidowski
kl. 6 – Alan Jędryczka
kl. 7 – Krystian Linsztet
kl. 8 – Kacper Dawidowski 

Laureatom gratulujemy i życzymy połamania pióra w następnym etapie konkursu. 

Karolina Gilmajster – Szymikowska

Skip to content