Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 26 stycznia 2019r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pani Dyrektor Aleksandra Stark serdecznie przywitała wszystkich Seniorów oraz zaproszonych gości: Pana Tadeusza Kobielę Wójta Gminy Sierakowice, Pana Mirosława Kuczkowskiego Przewodniczącego Rady Gminy, Pana Andrzeja Wentę radnego, ks. kanonika Leszka Knuta, ks. Marcina Leszczyńskiego, przedstawiciela Rady Rodziców Panią Renatę Miszk, Panią Jolantę Dyszer sołtys Gowidlina, Pana Sławomira Cymana sołtysa Borowego Lasu, przedstawicieli Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sierakowicach i media.  Seniorzy obejrzeli przedstawienie w wykonaniu uczniów klas 0 b pt. „Bo, to co najważniejsze jest w nas”. Następnie wystąpili uczniowie klas 2-3 z wierszykami, poprzez które wyrazili swoją miłość i wdzięczność swoim ukochanym babciom i dziadkom. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali: Julia Piotrowska i Jan Choszcz. Nic tak nie wzrusza seniorów jak występy ich własnych wnucząt. W niejednym oku zakręciła się łza. Zaproszonym gościom czas umilił występ zespołu muzycznego „Braci Złoch”. Na zakończenie części artystycznej uczniowie rozdali wszystkim świętującym Babciom i Dziadkom laurki z życzeniami i słodkim upominkiem. Swój wkład w przygotowanie uroczystości wnieśli  również Rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali pyszne ciasta oraz Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Sierakowicach za udzielone wsparcie finansowe. Serdeczne podziękowania kierujemy również do nauczycieli: Agnieszki Błaszkowskiej, Marii Kostuch, Dominiki Kuczkowskiej, Elżbiety Rompy, Marii Wolskiej-Rychert, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej uroczystości. Dziękujemy wszystkim za przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.

Agnieszka Błaszkowska

https://kartuzy.info/wiadomosc,37756,Dzien-Babci-i-Dziadka-w-Szkole-Podstawowej-w-Gowidlinie.html

Skip to content