Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Spotkanie z Mikołajem

“6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!…”

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Jak co roku z niecierpliwością i utęsknieniem wszyscy uczniowie naszej szkoły czekali na pojawienie się niezwykłego gościa.  6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do nas. Pani Dyrektor uroczyście przywitała Mikołaja i podziękowała mu za obecność. Mikołaj obdarował dzieci słodkimi upominkami. Za prezenty uczniowie odwdzięczyli się pięknie wykonanymi kartkami świątecznymi, które mogliśmy oglądać na wystawie. Samorząd Uczniowski, nie był wstanie wyróżnić żadnej pracy, gdyż każda była zachwycająca, dlatego przyznał nagrody grupowe. Uczniowie byli bardzo zadowoleni. Na pożegnanie święty Mikołaj obiecał, że odwiedzi naszą szkołę za rok! Już na Niego czekamy!

Edyta Formela

Skip to content