Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Wycieczka dla najlepszych uczniów

2 lutego uczniowie Zespołu Szkół w Gowidlinie oraz opiekunowie p. Alicja Kuchta i p. dyrektor Aleksandra Stark udali się na wycieczkę do Gdańska. Fundatorem przedsięwzięcia był Zarząd Stadionu Energa Gdańsk.
Udział w wyjeździe wzięły osoby, które otrzymały „Nagrodę Dyrektora”, najlepsi sportowcy oraz uczniowie z najwyższym wynikiem uzyskanym w aplikacji edukacyjnej “Duolingo”. Najważniejszym punktem programu było zwiedzanie Stadionu Energa. Podczas spaceru po tym obiekcie sportowym towarzyszyła nam pani przewodnik, która bardzo ciekawie opowiadała o tym miejscu. Każdy miał możliwość dokładnie obejrzeć pomieszczenia, w których przebywają piłkarze podczas licznych meczów, boisko oraz sektory dla widzów i loże dla specjalnych gości. Oprócz tego odwiedziliśmy również Muzeum Lechii Gdańsk znajdujące się na terenie stadionu.
Dla urozmaicenia po zakończeniu zwiedzania udaliśmy się na przejazd gokartami, a następnie miło spędziliśmy czas w restauracji McDonalds. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Z całą pewnością atrakcje związane z tą nagrodą pozostaną nam na długo w pamięci.
Dziękujemy serdecznie sponsorowi tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Agnieszka Bir uczennica klasy III b gimnazjum

Skip to content