Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

“Zielono Mi”

Dnia 11 września 2016r. grupa 11 uczniów naszego gimnazjum brała udział w wycieczce do Gdańska na seminarium przyrodnicze “Zielono mi”. Tematem wykładu były ekologia oraz recykling członek LOP p. Piotr Murawski przedstawił krótkie filmy o Puszczy Kampinoskiej. Poznaliśmy historię tego parku i jego główne atuty. Prowadzący uświadomił nas o potrzebie segregowania śmieci i oszczędzania wody. Zachęcał nas do ekologicznego życia we własnym domu. Młodzież miała okazję zwiedzić Polską Filharmonię Bałtycką w Gdańsku. Po seminarium odbyło się przedstawienie – komedia terapeutyczna pt. „Mężczyzna idealny” ze znakomitą obsadą aktorską. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zintegrować się z kolegami i koleżankami z pozostałych gimnazjów naszej gminy. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni z tego wyjazdu.

Bernadeta Piotrowska

Skip to content