Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Gminny Konkurs Ortograficzny i Matematyczny

Uczniowie klas III reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Ortograficznym i Matematycznym, które odbyły się 21 i 28 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej w Sierakowicach. W konkursach tych wzięli udział uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Na konkurs ortograficzny zakwalifikowały się: Monika Wenta z kl. III a i Julia Mielewczyk z kl. III b. W konkursie matematycznym udział wzięli: Krystian Linsztet z kl. III a i Błażej Cyman z kl. III b. Po sprawdzeniu prac konkursowych komisja wyłoniła zwycięzców. Jesteśmy bardzo dumni, bo wśród nich byli również uczniowie naszej szkoły. Monika Wenta z kl. III a otrzymała wyróżnienie w konkursie ortograficznym. Krystian Linsztet z kl. III a  zajął  I miejsce, a Błażej Cyman z kl. III b – III miejsce w konkursie matematycznym. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Hanna Formela

Skip to content