Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

V Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy

17 maja 2023r., w Mojuszu odbył się V Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w dwóch kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły w kategorii 3-4 latków zaprezentowały się: Dominika Błaszkowska i Liliana Formela oraz w kategorii 5-6 latków wystąpili: Zofia Bojanowska i Radosław Cybula. Nasze przedszkolaki zostały docenione, ponieważ zajęły miejsca na podium.

W kategorii 3-4 latków Liliana Formela zajęła III miejsce, a w kategorii 5-6 latków Zofia Bojanowska zajęła II miejsce.
Pragnę tylko wspomnieć, że w międzyszkolnych eliminacjach wystąpiło około 30 przedszkolaków. Jest to bardzo dobry wynik! Brawa dla wszystkich za odwagę, chęć nauczenia się wierszyka oraz pokonywanie swojej nieśmiałości!

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu!

Paulina Grzenkowicz

Skip to content