Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 3-5 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Szkolnych Rekolekcjach Wielkopostnych. W tym roku nauki wygłosił ks. Tomasz Syldatk, który przypomniał, że każdy z nas jest w oczach Boga wyjątkowy i najważniejszy.

Dziękujemy Panu Bogu za ten piękny czas – czas słuchania Słowa Bożego, wspólnej modlitwy, Drogi Krzyżowej, śpiewu naszego szkolnego chóru, doświadczenia wiary. Każdego dnia byliśmy w naszym parafialnym Kościele. Spotykaliśmy się z Księdzem rekolekcjonistą w sali gimnastycznej a także mieliśmy zajęcia rekolekcyjne z nauczycielami w klasach.

Nasze rekolekcyjne spotkania przebiegały w atmosferze radości, modlitwy i wspólnego śpiewu. Dostarczyły nam wiele ważnych i ciekawych myśli, do których z pewnością nie raz warto będzie powrócić.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu rekolekcji!

Elżbieta Rompa

Skip to content