Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

I miejsce w eliminacjach ogólnopolskich w naszej przygodzie z DRUŻYNĄ ENERGII

Na początku maja nasza szkoła postanowiła wziąć udział w sportowej przygodzie pod nazwą „Drużyna Energii”. Do tego ogólnopolskiego konkursu kwalifikuje się dwieście szkół z całej Polski: sto placówek z poprzedniej edycji oraz setka nowych. Warunkiem zakwalifikowania się do tegorocznej edycji Drużyny Energii było nagranie krótkiego filmu promującego sportowy charakter placówki. Wszystkie filmy były oceniane i punktowane, a sto szkół z najciekawszym filmem kwalifikowało się do etapu sportowego. 

W dobie wciąż trwającej pandemii i utrudnionego kontaktu z uczniami (praca zdalna) awans do etapu sportowego zapewniły nam dziewczęta trenujące w KS BAT Sierakowice nagrywając krótki film promujący naszą szkołę. Film został oceniony najwyżej ze wszystkich niespełna 400 zgłoszeń i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie z I miejsca w eliminacjach awansowała do kolejnego etapu. Tu już zadanie jest mega trudne, bo do ścisłego finału awansuje tylko 5 szkół z 200, ale liczy się również dobra zabawa i możliwość ćwiczeń ze znanymi z polskich boisk i parkietów sportowcami. Obiecujemy, że damy z siebie wszystko.

Paweł Staszek

Skip to content