Oddziały przedszkole nie będą otwarte w naszej szkole

Informujemy, że oddziały przedszkolne w naszej szkole nie zostaną otwarte z dniem 08.06.2020r.
Organ prowadzący, jakim jest Gmina Sierakowice, wyraził takie stanowisko w komunikacie,
z którym można się zapoznać na stronie sierakowice.pl

Informujemy, że oddziały przedszkolne w naszej szkole nie zostaną otwarte z dniem 01.06.2020r.
z którym można się zapoznać na stronie sierakowice.pl
Kolejny komunikat w tej sprawie zostanie opublikowany do 05.06.2020r.

Informujemy, że oddziały przedszkolne w naszej szkole nie będą otwarte również z dniem 25.05.2020r.
z którym można się zapoznać na stronie sierakowice.pl
Komunikat w sprawie wznowienia działalności przez oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych
zostanie opublikowany do 29.05.2020r.

Informujemy, że oddziały przedszkolne w naszej szkole nie będą otwarte także z dniem 12.05.2020r.
Organ prowadzący, jakim jest Gmina Sierakowice, wyda kolejny komunikat w tej sprawie 22.05.2020r.
z którym można się zapoznać na stronie sierakowice.pl.

Informujemy, że oddziały przedszkolne w naszej szkole nie będą otwarte z dniem 06.05.2020r.