Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu. W naszej szkole upamiętniono to wydarzenie w sobotę 1 lutego 2020 r. goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich Seniorów oraz zaproszonych gości.
Uczniowie z młodszych klas przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Przedstawienie pt. „Historia Babci i Dziadka”, a uczniowie klas 0 przedstawienie muzyczne pt. „Wesołych Świąt”. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował szkolny chór „Kantylena”. Następnie uczniowie rozdali świętującym Babciom i Dziadkom laurki z życzeniami  i upominkiem.
Nasi wychowankowie chcieli w ten sposób wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba podziękować.
Zaproszonym gościom czas umilał zespół muzyczny “Braci Złoch”. Był to dzień pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu.
Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków!
Swój wkład w przygotowanie uroczystości wnieśli  również Rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali pyszne ciasta oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowicach, który udzielił wsparcie finansowe. Dziękujemy Pani Marlenie Mielewczyk za wykonaną sesję fotograficzną. Serdeczne podziękowania kierujemy również do nauczycieli: Agnieszki Błaszkowskiej, Marii Kostuch, Elżbiety Rompy, Natalii Stefanowskiej-Koszałka, Doroty Tandek i Marii Wolskiej-Rychert, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej uroczystości. Dziękujemy wszystkim za przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.

Agnieszka Błaszkowska

Dzień Babci i Dziadka

 

Skip to content