Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

VII Gminny Konkurs Języka Angielskiego English Fun

6 marca w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do gminnego i powiatowego konkursu języka angielskiego. Dnia 27 marca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Mojuszu. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę uplasowali się na następujących miejscach:
kl. 4 – Bartosz Wiśniewski – wyróżnienie
kl. 5 – Nikola Formella – III miejsce
kl. 6 – Maciej Massowa – III miejsce
kl. 7 – Kacper Dawidowski – III miejsce

Uczniowie otrzymali dyplomy i bony upominkowe do księgarni „Libra” w Sierakowicach. Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu za wkład pracy w przygotowanie tego wydarzenia, a wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Gilmajster – Szymikowska

Skip to content