Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH FUN

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego English Fun w Mojuszu. Do konkursu przystąpiło czterech uczniów z klas IV-VII. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży nauką języka obcego, zachęcanie do rywalizacji i pogłębienia wiedzy dotyczącej kultury krajów anglojęzycznych oraz promowanie uczniów uzdolnionych językowo.
W kategorii klas IV – Alan Jędryczka uzyskał najwyższy wynik i uplasował się na I miejscu.
W kategorii klas V – Maciej Massowa stanął na podium zajmując miejsce III.
W kategorii klas VI – Kacper Dawidowski zajął również miejsce III.
Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szkole Podstawowej w Mojuszu tj. pani Ilonie Formella oraz p. Annie Fuczce dziękujemy za mile spędzony czas oraz pyszny poczęstunek. Do zobaczenia za rok:)

Karolina Gilmajster – Szymikowska

Skip to content