Obchody Dnia Europy

W dniu 10.05.2018r., po raz kolejny, odbywały się w naszej szkole obchody Dnia Europy.  W tym roku po raz pierwszy brały w nim udział klasy IV-VI, które świetnie się spisały. Tegoroczny Dzień Europy przebiegał pod hasłem „Pociąg do Europy”. Uczniowie pracowali w 4- osobowych grupach, mieli za zadanie rozwiązywać ćwiczenia znajdujące się na 8 stacjach językowych. Najlepszą grupą w klasach IV-VI okazała się grupa uczniów klasy VI a- Alicja Antosik, Julia Cyman, Marta Bladowska i Alicja Cybulla. W klasach VII i oddziałach gimnazjalnych zwyciężyli uczniowie klasy III – Kinga Wolska, Izabela Majkowska, Szymon Labuda i Maciej Lejkowski. Tego dnia zostały ogłoszone również wyniki konkursów języka angielskiego, niemieckiego oraz  konkursu na najlepszy plakat. Poniżej prezentujemy wyniki.

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
I miejsce Maciej Mielewczyk z kl. III
II miejsce Izabela Majkowska, Klaudia Witbrot z kl. III
III miejsce Weronika Kotłowska z kl. III

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
I miejsce Maciej Mielewczyka kl. III
II miejsce Izabela Majkowska kl. III
III miejsce Weronika Kotłowska kl. III

KONKURS Europe Quiz:
I miejsce Maciej Mielewczyk kl. III
II miejsce Izabela Majkowska kl. III
III miejsce Michał Dawidowski kl. II A