Wyjazd na mecz koszykówki

Dnia 22 marca 2018r. odbył się wyjazd do Gdańska na mecz koszykówki Derb Trójmiasta Trefl Sopot – Asseco Gdynia. Młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami miała okazję na żywo obejrzeć rywalizację dwóch zespołów. Byliśmy świadkami niezwykle wyrównanej walki do samego końca meczu. Podczas rozgrywki padła rekordowa frekwencja w całym sezonie Energa Basket Liga, 3860 osób na trybunach. Zaciekle kibicowaliśmy “żółto – czarnym” i wraz z nimi świętowaliśmy ich piąta wygrana z rzędu! Z radością wspominamy niezwykłe widowisko, atmosferę na trybunach Ergo Arena oraz piękną wygraną zespołu Trefl Sopot. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować panu Jackowi Driwa, dzięki któremu mieliśmy możliwość uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu sportowym.

Natalia Mejna