Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić. We wtorek 9 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której wzięły udział dzieci z grupy 3-4 – latków oraz uczniowie z klas O-III. Dzieci przybyły w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Zabawę rozpoczęto polonezem, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój. Uczniowie chętnie brali udział w konkursach, pląsach i zabawach wraz z animatorkami. Jednak główną atrakcją zabawy był konkurs na Króla i Królową balu. Konkurs ten został ogłoszony już na samym początku balu. Wybór zwycięzców był nie lada problemem  dla komisji, ponieważ wszyscy wspaniale się bawili. Ostatecznie, biorąc pod uwagę przebranie oraz udział w zabawie, Królową balu została Roksana Linsztet z klasy O c i Joanna Treder z klasy II b, a Królem balu został Mikołaj Jeliński z grupy 3-4 – latków oraz Nikodem Mallek z klasy I b. Po zabawie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Kolejną atrakcją dla dzieci było spotkanie z Mikołajem i wręczenie upominków. Zabawa karnawałowa była bardzo udana i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Kolejny karnawałowy bal dopiero za rok.

Hanna Formela

Skip to content