Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Szkolny kiermasz Bożonarodzeniowy

Dnia 16.11.2017r. odbył się kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez wychowawców świetlicy Szkoły Podstawowej w Gowidlinie. Na początku października  uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach świetlicowych, zaczęli przygotowywać ozdoby świąteczne. Listopadowy kiermasz odbył się przy wejściu do szkoły. Ku naszej uciesze rodzice udający się na wywiadówkę do swoich pociech, bardzo chętnie przyglądali się i kupowali ozdoby, które zostały ręcznie wykonane przez dzieci. Choinki wykonane zostały przy użyciu wełny, ziaren kawy, grochu, dekoracyjnych piórek. Każda z choinek usadowiona została na kawałku brzozowego drewna. Tak jak w ubiegłym roku szkolny kiermasz zakończył sukcesem.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Dyrektor Aleksandrze Stark za akceptację i pomoc w zorganizowaniu naszego kiermaszu. Jednocześnie składamy podziękowania dla rodziców, dzieci, którzy zechcieli odwiedzić nasz kiermasz i wesprzeć szczytny cel.
Mamy nadzieję, że stroiki będą dekorować wnętrze w okresie Świątecznym i również przypominać o pracy dzieci,  które dokładały wszelkich starań aby każda z choinek była wyjątkowa. Dochód ze sprzedaży ozdób Bożonarodzeniowych zostanie przeznaczony na zakup zabawek dla najmłodszych uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną.

Natalia Mejna

Skip to content