Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli, katechetów i pracowników szkoły okolicznościowe apele.  Po części oficjalnej, wzbogaconej wierszami młodszych uczniów oraz występami muzycznymi naszego kolegi Macieja Mielewczyka, nastąpiła część rozrywkowa – Schooliada – konkurs dla nauczycieli. Pedagodzy zostali podzieleni na dwa zespoły, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Musieli, np. wykazać się wiedzą na temat szkoły i uczniów, rozwiązać kalambury, powtórzyć usłyszaną historyjkę. Dla obu zespołów były zaskakujące nagrody – wyjazdy integracyjne dla obu zespołów. Niestety, okazało się, że tylko na niby. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego szkolnego święta.

Samorząd Uczniowski

Skip to content