Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

Sukces naszej szkolnej artystki – Ani Mikielewicz

W piątek 10 marca 2017 r. odbyło się podsumowanie konkursu „Zabytki Kaszub w miniaturze”, zorganizowanego przez Muzeum Kaszubskie w Kartuzach. Naszą szkołę reprezentowała Anna Mikielewicz, uczennica kl. III B gimnazjum. Na konkurs przygotowała miniaturę zabytkowego kościoła drewnianego w Sierakowicach. Praca Ani była wykonana bardzo szczegółowo, bogata w elementy charakterystyczne dla sierakowickiego zabytku. Na wykonanie makiety Ania poświęciła wiele godzin pracy. Jury konkursowe doceniło talent naszej szkolnej artystki i przyznało jej zaszczytne I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy kolejnych sukcesów. Pracę Ani oraz zdjęcia z wręczenia nagrody zobaczycie klikając na tytuł artykułu oraz zaglądając na stronę kartuzy.info.

Bożena Lejk

https://kartuzy.info/wiadomosc,29798,Pokazali-zabytki-Kaszub-w-miniaturach-konkurs-Muzeum-Kaszubskiego-rozstrzygniety.html

Skip to content