Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

ARTYSTYCZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W czwartek, 15 grudnia 2016 r., odbyło się rozstrzygnięcie konkursów:

  • Powiatowego konkursu plastycznego „Moje Kaszuby”, w którym uczeń kl. I SP Jakub Czapiewski zajął I miejsce, za pracę Gryf herbem Pomorza, a uczennica III B naszego  gimnazjum Anna Mikielewicz zajęła II miejsce, za pracę Herb Lęborka. Serdecznie gratulujemy laureatom ich plastycznych talentów oraz zajęcia tak wysokich lokat.
  • XXIV Konkursu Literackiego dla uczniów województwa pomorskiego, na który wiele uczennic z naszej szkoły wysłało swoje wiersze, pisane w języku kaszubskim. Jury konkursowe przyznało III miejsce uczennicy kl. V b Dobrosławie Rompie oraz wyróżnienie uczennicy kl. II gimnazjum Martynie Wencie. Sukces jest tym większy, że na konkurs nadesłano ponad 300 utworów. Gratulujemy naszym poetkom i czekamy na kolejne wiersze.
    https://kartuzy.info/wiadomosc,28962,Przodkowo-Mlodzi-poeci-nagrodzeni-w-wojewodzkim-konkursie-literackim.html

Fotorelację można obejrzeć klikając na tytuł artykułu.

Bożena Lejk

Skip to content