„Obywatel na własne oczy”

Dnia 17 grudnia  2015r. w Urzędzie Gminy Sierakowice odbyła się finałowa gala projektu „Obywatel na własne oczy”. Rozpoczęła się o godz. 14.00 przemową naszej koleżanki z Sierakowic – Zuzanny Młyńskiej. Zaprezentowała ona program spotkania i przedstawiła gości m.in. Wójta Gminy Sierakowice Pana Tadeusza Kobielę, reprezentanta Starosty Powiatu Kartuskiego Pana Mateusza Szulca oraz Dyrektorów i Koordynatorów wszystkich gimnazjów. Następnie każdy Komitet Obywatelski przedstawił prezentację na temat prac realizowanych na terenie własnej szkoły. Nasze dokonania omówiła Kamila Szela, Aleksandra Olejnik, Maksymilian Potrykus i Natalia Wolska. Potem wręczono nagrody i upominki laureatom Konkursu Gminnego Wiedzy Obywatelskiej oraz osobom, które najaktywniej angażowały się w realizację projektu, certyfikaty otrzymali również wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia. Pan Adrian Klawikowski – koordynator projektu przedstawił nam podsumowanie wyników prac projektowych oraz krótki film, który stanowił dowcipną przeróbkę naszych zdjęć. Cały projekt wygasa z ostatnim dniem tego roku.

Natalia Wolska uczennica kl. III A gimnazjum

Jak się podoba innym projekt

Happening ulicami Gowidlina

Wyjazd do Warszawy