Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

„Artyści nauczycielom”

„Artyści nauczycielom” – pod takim hasłem obchodziliśmy w tym roku Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Jak co roku, tak i w tym, Samorząd Uczniowski zaangażował się w przygotowanie uroczystego apelu z tej okazji. W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez jakże uzdolnionych uczniów  klas gimnazjalnych. Obok śpiewów operowych Macieja Mielewczyka, który wcielił się  m.in. w Luciano Pavarottiego, można było podziwiać tańce „baletmistrzów” z klas I i III gimnazjum. Wielką atrakcją programu okazała się „Randka w ciemno”, w której, mamy taką nadzieję, uszczęśliwiliśmy dwoje sympatycznych nauczycieli wysyłając ich we wspaniałą podróż. Samorząd Uczniowski postarał się sprawić przyjemność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, „fundując” wyjazdy integracyjne, np. w nieznane, czy na Księżyc lub na wykopki. Nasze szkolne święto uświetnił również występ zespołu akordeonistów działający przy naszej placówce.
Uroczysty apel prowadziły i przygotowały uczennice klasy III A gimnazjum przy pomocy opiekunów samorządu.
Dzień Nauczyciela jest okazją do tego, byśmy mogli okazać naszą wdzięczność wszystkim pedagogom oraz życzyć wszelkiej pomyślności w ich ciężkiej pracy.

Kamila Szela, Aleksandra Cyman – zarząd SU

 

Skip to content