Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 24 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Najpierw  seniorzy mogli obejrzeć Kaszubską Gwiazdkę w wykonaniu gimnazjalistów, co wywołało na ich twarzach wiele uśmiechu i przywołało dużo wspomnień z lat młodości , gdyż dziś rzadkością są odwiedziny Gwiazdki w domach w wigilię Bożego Narodzenia.
W części artystycznej wystąpili również uczniowie klas młodszych z wierszykami, piosenkami i życzeniami dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Można było podziwiać młodych artystów akompaniujących na akordeonie i innych instrumentach. Życzenia naszym kochanym seniorom złożył także Wójt Gminy Sierakowice pan Tadeusz Kobiela oraz  pani dyrektor Maria Wenta Barlak.
Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali wykonane przez uczniów naszej szkoły laurki z życzeniami.
Swój wkład w przygotowanie uroczystości wnieśli  również rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali pyszne ciasta oraz GOPS, który ufundował słodki poczęstunek. Osobne podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy: p.Hanna Formela, p.Maria Kostuch, p.Bernadeta Piotrowska oraz p.Janina Wenta.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i już dziś zapraszamy na podobną imprezę za rok.

 www.kartuzy.info

Skip to content