„English Master”

Dnia 26 września 2014r. został przeprowadzony szkolny etap wojewódzkiego konkursu języka angielskiego ”English Master”. Do konkursu przystąpiło sześcioro uczniów z klas IIIa i IIIb. Test oparty był na standardach wymagań egzaminacyjnych z języka angielskiego:

• Rozumienie tekstów pisanych
  • Znajomość środków językowych
  • Znajomość funkcji językowych

Forma realizacji konkursu: test pisemny; czas pisania testu: 45 minut; maksymalna ilość punktów do zdobycia: 45. Osoba, która zajęła I miejsce pojedzie na wojewódzki konkurs języka angielskiego „English Master”, który corocznie odbywa się w Zespole Szkół w Somoninie.
Etap szkolny konkursu wygrała uczennica klasy IIIa – Julia Kobiela. Gratulujemy:)
Dnia 30 października Julia wzięła udział w wojewódzkim konkursie języka  angielskiego. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z gimnazjów województwa pomorskiego.

Karolina Gilmajster-Szymikowska