Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Apel podsumowujący I półrocze

Podsumowanie wyników nauczania i pracy dydaktyczno – wychowawczej
w Zespole Szkół w Gowidlinie
w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

Zespół Szkół w Gowidlinie tworzą:
– oddział przedszkolny –
95 dzieci, uczących się w 4 oddziałach,
– Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II –
198 uczniów, uczących się w 12 oddziałach,
– Gimnazjum –
110 uczniów, uczących się w 5 oddziałach,
RAZEM – 403 uczniów,
KADRA PEDAGOGICZNA – 36 nauczycieli

Podsumowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej

/powyższy plik jest plikiem do pobrania/

– SZKOŁA PODSTAWOWA –

Nagrodę im. Jana Pawła II otrzymali:

Klasa IV a  – 9 uczniów
Monika Brzeska, Matylda Czyżowska, Patrycja Dawidowska, Kinga Głodowska, Dawid Hopa, Dominika Keller, Krystian Linsztet, Joanna Tandek, Monika Wenta

Klasa IV b  – 5 uczniów
Błażej Cyman, Dominika Sobisz, Michał Tandek, Sławomir Tandek, Patrycja Treder

Klasa V a – 14 uczniów
Alicja Antosik, Artur Bać, Marta Bladowska, Amelia Choszcz, Alicja Cybula, Julianna Cyman, Kacper Dawidowski, Agata Flis, Amelia Formela, Nikodem Labuda, Nikola Leszczyńska, Igor Mielewczyk, Marta Mielewczyk, Agata Sychta

Klasa V b – 2 uczniów
Dominika Piotrowska, Dobrosława Rompa

Klasa VI – 4 uczniów
Andżelika Hopa, Wiktoria Ulanowska, Emilia Wenta, Dawid Woźniak

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:

Klasa IV a – Monika Wenta
Klasa IV b – Błażej Cyman
Klasa V a – Marta Mielewczyk
Klasa V b – Dobrosława Rompa
Klasa VI – Dawid Woźniak

Laureatami konkursu  „Super koleżanka, kolegadla  klas IV-VI  w I półroczu zostali:
– z klasy IV a: Patrycja Dawidowska, Krystian Linsztet
– z klasy IV b: Dominika Sobisz, Błażej Cyman
– z klasy V a: Marta Mielewczyk, Igor Mielewczyk,
– z klasy V b: Dominika Piotrowska, Miłosz Lipinski
– z klasy VI: Aurelia Cygert, Dominik Konkel

– GIMNAZJUM –

Wyróżnienie „NAJLEPSZY GIMNAZJALISTA” otrzymała:
WERONIKA KOTŁOWSKA – uzyskując średnią ocen – 5,23

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:

Klasa I A – Joanna Pioch
Klasa I B – Tomasz Tesmer
Klasa II  – Weronika Kotłowska
Klasa III A – Szymon Dawidowski
Klasa III B – Agnieszka Bir

Aleksandra Stark

Skip to content