Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Gowidlinie

I znowu Święty Mikołaj nas nie zawiódł🧑‍🎄!

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
wszystkie dzieci na niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
każde dziecko z prezentów się cieszy…”

Mikołajki w naszej szkole na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń i uroczystości. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył czerwoną czapkę. Korytarz szkolny wypełnili więc uśmiechnięci uczniowie, nauczyciele ubrani na czerwono, z czerwonymi czapkami na głowie. Dzieci zastanawiały się, czy Mikołaj na pewno nie zapomni o naszej szkole.

Mikołaj nie zawiódł i w tym roku, przyjechał z wielkim workiem prezentów. Na twarzach dzieci widać było uśmiech, a wokół gościła radość i świąteczna atmosfera. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się wierszykami i pięknie zaśpiewanymi piosenkami.

Wizyta wyjątkowego Gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom: Radzie Rodziców i Sołtys Gowidlina za obdarowanie prezentami uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Aleksandra Stark

Skip to content