Wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni

Dnia 9. grudnia uczniowie klas 7a i 7b udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl pt. Księga Dżungli. Jest to muzyczna opowieść, która poprzez multimedialną oprawę i wesołą zabawę z publicznością porusza odwieczny problem stereotypów, uczula na zagrożenia i uczy, akceptacji dla odmienności, że choć nikt nie jest doskonały, wszyscy jesteśmy wartościowi. I że nie możemy być obojętni, gdy zaczyna się dziać coś niedobrego, niesprawiedliwego. Rodzicielska miłość i prawdziwa przyjaźń mogą dać wystarczającą siłę, aby odbudować poczucie własnej wartości.

Uczniowie, jak zawsze, opuścili mury teatru z pozytywnym nastawieniem i chęcią powrotu. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym zawitamy do Gdyni.

Karolina Gilmajster – Szymikowska