Profilaktyka w szkole

Profilaktyka w szkole jest zadaniem priorytetowym, gdyż dotyczy zdrowia i bezpieczeństwa uczniów. W tym zakresie podejmujemy wiele działań szczególnie podczas Szkolnego Tygodnia Profilaktyki, który odbył się w dniach 23 – 27. 09.2019r. Dzieci z młodszych klas spotkały się z panią pielęgniarką i panem policjantem. W starszych klasach została przeprowadzona pogadanka z pedagogiem na temat szkodliwości nałogów. W dniu 27 września podczas apelu podsumowującego Szkolny Tydzień Profilaktyki uczniowie obejrzeli przedstawienie przygotowane przez trzecioklasistów zatytułowane:  „O zdrowie dbamy, bo jedno je mamy”.
Każdego dnia staramy się by w szkole panowała dobra, życzliwa, przyjazna i bezpieczna atmosfera oraz jak najlepsze warunki do nauki, pracy i zabawy.

Alicja Dyszer