Gminny Klub Sportów Wodnych KILWATER

Ostatnie Wolne Miejsca do Gminnego Klubu Sportów Wodnych
KILWATER
Drodzy rodzice i uczniowie, zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na zajęcia na basenie. Zapoznajcie się z poniższymi informacjami.
Gminny Klub Sportów Wodnych Kilwater
Drodzy rodzice !
Od Października za waszą namową ruszamy z zajęciami, Gminnego Klubu Sportów Wodnych. Co będziemy robić ? Zimą – basen, sala, prace bosmańskie, narty, sanki, konie, kuligi i teoria, a od wiosny na wodę oraz w tym żaglówki, kajaki, surfing.
Oprócz stałych zajęć będziemy organizować dodatkowe imprezy. Typu: rejsy morskie, rejs rodzinny po Mazurach, półkolonie letnie. Udział zawodników w regatach, kurs na patent żeglarza jachtowego.
Start: Październik
Zajęcia: 2 x basen Kiston , 1 raz  zajęcia na sali, 1 raz prace bosmańskie i teoria żeglowania.
Koszt:  100 zł miesięcznie
Dowóz: we własnym zakresie
Ilość osób w grupie:  15 na basenie i sali, 30 na teorii i pracach bosmańskich
Co należy mieć: Okularki pływackie, czepek kąpielowy, klapki na basen, ręcznik, strój kąpielowy
Jest bardzo dużo chętnych, więc porozmawiajcie ze swoim dzieckiem, czy na pewno będzie regularnie chodził na zajęcia. Oczywiście, tak jak zapowiadałam, pierwszeństwo mają dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach letnich.
W razie pytań, śmiało dzwońcie. Tel.: 509 098 443
Zgłoszenia już tylko osobiście pod wyżej podany numer.
Magda Thiede