Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie

Apel podsumowujący I półrocze

Podsumowanie wyników nauczania i pracy dydaktyczno – wychowawczej
w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowidlinie
w I półroczu roku szkolnego 2017/2018

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Gowidlinie tworzą:
– oddział przedszkolny –
84 dzieci, uczących się w 4 oddziałach,
– oddziały szkoły podstawowej –
244 uczniów, uczących się w 14 oddziałach,
– oddziały gimnazjalne –
65 uczniów, uczących się w 3 oddziałach,
RAZEM – 393 uczniów,
KADRA PEDAGOGICZNA – 36 nauczycieli

Podsumowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej

/powyższy plik jest plikiem do pobrania/

– SZKOŁA PODSTAWOWA –

Nagrodę im. Jana Pawła II otrzymali:

Klasa IV b2 ucz.
Adela Choszcz, Anastazja Dyszer

Klasa IV c – 6 ucz.
Magdalena Choszcz, Alan Jędryczka, Joanna Massowa, Judyta Mielewczyk, Julia Piotrowska, Przemysław Piotrowski

Klasa V a – 11 ucz.
Monika Brzeska, Matylda Czyżowska, Patrycja Dawidowska, Dawid Hopa, Dominika Keller, Oliwia Labuda, Krystian Linsztet, Julia Mielewczyk, Klaudia Rychert, Joanna Tandek, Monika Wenta

Klasa V b – 8 ucz.
Błażej Cyman, Weronika Krefta, Zuzanna Krefta, Maciej Massowa, Sławomir Tandek, Michał Tandek, Dominika Sobisz, Małgorzata Woźniak

Klasa VI a – 14 ucz.
Alicja Antosik, Artur Bać, Marta Bladowska, Amelia Choszcz, Alicja Cybulla, Julianna Cyman, Kacper Dawidowski, Agata Flis, Amelia Formela, Nikodem Labuda, Nikola Leszczyńska, Marta Mielewczyk, Igor Mielewczyk, Agata Sychta

Klasa VI b – 1 ucz.
Dobrosława Rompa

Klasa VII – 1 ucz.
Dawid Woźniak

 

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:

Klasa IV a – Patryk Dawidowski
Klasa IV b – Adela Choszcz
Klasa IV c – Alan Jędryczka
Klasa V a – Monika Wenta
Klasa V b – Maciej Massowa
Klasa VI a – Marta Mielewczyk
Klasa VI b – Dobrosława Rompa
Klasa VII – Marta Syldatk

– ODDZIAŁY GIMNAZJALNE –

Wyróżnienie „NAJLEPSZY GIMNAZJALISTA” otrzymała:
WERONIKA KOTŁOWSKA – uzyskując średnią ocen – 5,11

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:

Klasa II A – Joanna Pioch
Klasa II B – Tomasz Tesmer
Klasa III – Weronika Kotłowska

Aleksandra Stark