Świetlicowa niespodzianka

Jak już pisaliśmy we wcześniejszych artykułach uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną przygotowywali ozdoby świąteczne na kiermasze Bożonarodzeniowe. Wspominaliśmy również, że dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej. W związku z tym informujemy że tuż po feriach na świetlicy czekała na uczniów niespodzianka. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup ogromnego, solidnego i profesjonalnego stołu do gry w “piłkarzyki”. Z perspektywy czasu już możemy powiedzieć, że zakup stołu okazał się bardzo trafny. Grają zarówno najmłodsi jak i starsi uczniowie. Co najważniejsze nie jest to zabawa tylko dla dwóch osób, gdyż skupia na sobie całe grono grających, sędziów i  kibicujących.
Chcemy podziękować Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gowidlinie, P. Aleksandrze Stark oraz Ks. Prob. Leszkowi Knut za możliwość zorganizowania kiermaszów w szkole i przy kościele.

Wychowawcy świetlicy i uczniowie