Jasełka Bożonarodzeniowe w klasach „0”

Święta Bożego Narodzenia, to czas na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jasełka w wykonaniu dzieci z klas „0”, wprowadziły nas w świąteczny nastrój. W salach zostały przygotowane dekoracje, a  dzieci w strojach występowały przed swoimi rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Zgodnie z tradycją byli: Pastuszkowie, Trzej Królowie, Józef, Maryja, Aniołki, dzieci. Recytowano wiersze i śpiewano kolędy.  Po części artystycznej,  pani dyrektor Maria Wenta-Barlak  podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła zaproszonym gościom i dzieciom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Następnie dzieci rozdały swoim bliskim własnoręcznie przygotowane prezenty oraz samodzielnie upieczone pierniczki. Takie wspaniałe spotkania utrzymane w atmosferze świątecznej, pełne ciepła i radości na zawsze pozostaną w naszej pamięci, tworząc z nas jedną wielką rodzinę.

Natalia Stefanowska-Koszałka
Maria Wolska-Rychert