1 września 2015 roku przywitaliśmy kolejny rok szkolny

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się udziałem całej społeczności szkolnej we mszy świętej.
Uczniów, rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników przywitała w szkole p. dyrektor Maria Wenta-Barlak. Przedstawiony został plan organizacyjny szkoły.
Ten dzień szczególnie zapamięta 41 pierwszoklasistów, którzy 1 września w obecności swoich rodziców zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowidlinie. Uroczystego pasowania dokonała p. dyrektor Maria Wenta-Barlak. Od swoich wychowawców – p. Alicji Walkusz i p. Janiny Wenta – uczniowie otrzymali pamiątkowe czapeczki, a p. wicedyrektor Aleksandra Stark wręczyła im dyplomy upamiętniające ten wyjątkowy dzień.

Janina Wenta