Wspaniały sukces naszych recytatorek!

Wspaniałym sukcesem naszych uczennic zakończył się zorganizowany w dniu 13.03.2014 r. przez Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej na etapie gminnym.
Pierwsze miejsce oraz nagrodę główną w postaci encyklopedii zdobyła Kamila Sychta z klasy IIIa, tuż za nią, na drugim miejscu, znalazła się jej koleżanka z klasy IIa Natalia Górniak. Obie uczennice zaprezentowały wspaniałe recytacje wierszy Wisławy Szymborskiej oraz Zbigniewa Herberta zyskując tym uznanie komisji konkursowej.
W konkursie uczestniczyli uczniowie wszystkich gimnazjów naszej gminy. Warto wspomnieć, że zarówno Kamila jak i Natalia zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Lidia Stahlke