„Jasełka Bożonarodzeniowe”

2 grudnia  2014 r. w grupie „0”A odbyły się „Jasełka”. Dzieci od około miesiąca aktywnie przygotowywały się na tą uroczystość. Bardzo dobrze nauczyły się swoich ról, zostały przygotowane dekoracje do przedstawienia. 5 i 6 – latki przedstawiły swój program zaproszonym gościom. Wcieliły się w role: Maryi, św. Józefa, Trzech Króli, pastuszków, aniołów. Wszyscy razem śpiewali kolędy takie jak: „Do szopy, hej pasterze”, „ Przybieżeli do Betlejem”, „Mędrcy świata”, „Cicha noc”. Na zakończenie mali „aktorzy” złożyli widowni świąteczne życzenia. W swoich barwnych strojach wszystkie dzieci prezentowały się wspaniale. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Dla  przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i emocji, a dla niektórych było to pierwsze w życiu publiczne wystąpienie przed widownią. Wszystko to sprawiło, że poczuliśmy magię świąt, ich niepowtarzalny charakter i czar.

Natalia Stefanowska