20 lat PSP – konkurs plastyczny

Dnia 20 lutego 2012 roku w Zespole Szkół w Gowidlinie  odbył się szkolny konkurs pod hasłem ?20 lat Państwowej Straży Pożarnej ? jak nas widzą tak nas malują? organizowany przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałami Zarządzania Kryzysowego w Polsce. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wieku od 5 do 16 lat oraz do uczniów szkół specjalnych, wychowanków świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej (bez ograniczeń wiekowych).
Wśród zgromadzonych  prac komisja konkursowa w składzie wyłoniła 8 najlepszych, które przeszły do eliminacji konkursu gminnego, który odbył się w Urzędzie Gminy w Sierakowicach dnia 28 lutego br.

1. Amelia Formela
  2. Klaudia Elend
  3. Michał Cyra
  4. Julia Formela
  5. Dominika Pioch
  6. Katarzyna Syldatk
  7. Helena Gronowska
  8. Kornelia Gniba

Natomiast do eliminacji konkursu powiatowego, który odbędzie się 30 marca 2012r. w Starostwie Powiatowym w Kartuzach zakwalifikowała się jedna uczennica naszej szkoły Kornelia Gniba z klasy I b gimnazjum.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Kornelię:)

Maria Kostuch